Увага! Цей сайт більше не актуальний, робіть замовлення онлайн тут
 м. Вознесенськ, вул. Лісна, 2б (район міської лікарні)
  Понеділок-Субота 8:30 – 17:30
  Понеділок-Субота 8:30 – 17:30
 м. Вознесенськ, вул. Лісна, 2б (район міської лікарні)
бесплатный замер просчет строительных материалов Вознесенск

Виконуємо безкоштовні заміри та розрахунки матеріалів для Вашого будівництва.

Якщо Ви будуєте будинок, відновлюєте будівлю цехів або проводите капітальний ремонт магазину, пропонуємо унікальну для будівельного ринку послугу – безкоштовний розрахунок матеріалів, які необхідні для виконання робіт різного рівня складності.

При виконанні розрахунок важлива не тільки точність кожної цифри, але також комфорт клієнта. Тому приватним і корпоративним клієнтам ми пропонуємо:
– Заміри в будівництві з виїздом на ваш об’єкт – фахівці в зручний для вас час знімуть заміри для точного і повноцінного розрахунку необхідних матеріалів;
– Виконання розрахунку за проектною документацією, генеральними планами та іншими документами, в яких вказані узгоджені з клієнтом габарити об’єкта;
– Професійний перерахунок. Часто з ряду причин доводиться міняти кладочні, покрівельні або оздоблювальні матеріали, які були спочатку вказані в проекті чи кошторисі. Наш персонал з максимальною точністю проведе безкоштовний розрахунок з гарантією достовірності кожної цифри.

Розрахунок 100% точності

Досвідчені проектанти, інженери і виконроби торгово-будівельній компанії Pamir в короткі терміни виконають розрахунки для підбору і покупки будь-якого типу матеріалів.

Які заміри і розрахунки ми виконуємо:

4 простих кроки, щоб отримати точний розрахунок матеріалів:

1. Виклик спеціаліста
2. Виїзд на об’єкт
3. Розрахунок матеріалів
4. Комерційна пропозиція

Щоб зробити замовлення на розрахунок потрібної кількості матеріалів, досить залишити повідомлення на сайті або зв’язатися з фахівцями торгово-будівельної компанії Pamir іншим зручним для вас способом!

Потрібна консультація експерта?

Ми передзвонимо за 15 хв. та проконсультуємо з усіх питань.

Текст на русском

Выполняем бесплатные замеры и расчеты материалов для Вашего строительства.
Если Вы строите дом, восстанавливаете здание цехов или проводите капитальный ремонт магазина, предлагаем уникальную для строительного рынка услугу – бесплатный расчет материалов, которые необходимы для выполнения работ разного уровня сложности.

При выполнении расчет важна не только точность каждой цифры, но также комфорт клиента. Поэтому частным и корпоративным клиентам мы предлагаем:
– Замеры в строительстве с выездом на ваш объект – специалисты в удобное для вас время снимут замеры для точного и полноценного расчета необходимых материалов;
— Выполнение расчета по проектной документации, генеральным планам и другим документам, в которых указаны согласованные с клиентом габариты объекта;
– Профессиональный перерасчет. Часто по ряду причин приходится менять кладочные, кровельные или отделочные материалы, которые были изначально указаны в проекте или смете. Наш персонал с максимальной точностью проведет бесплатный расчет с гарантией достоверности каждой цифры.

Расчет 100% точности

Опытные проектировщики, инженеры и прорабы торгово-строительной компании Pamir в короткие сроки выполнят расчеты для подбора и покупки любого типа материалов.
Какие замеры и расчеты мы выполняем:

  • Смета для монтажа кровли
  • Просчет материалов для монтаж фасада (стены дома)
  • Все просчеты по монтажу металлоконструкций
  • Размеры и монтаж окон и дверей

4 простых шага, чтобы получить точный расчет материалов:

1. Вызов специалиста

2. Выезд на объект

3. Расчет материалов

4. Коммерческое предложение
Чтобы сделать заказ на расчет нужного количества материалов, достаточно оставить сообщение на сайте или связаться со специалистами торгово-строительной компании Pamir другим удобным для вас способом!

Нужна консультация эксперта?
Мы перезвоним за 15 минут. и проконсультируем по всем вопросам.