Увага! Цей сайт більше не актуальний, робіть замовлення онлайн тут
 м. Вознесенськ, вул. Лісна, 2б (район міської лікарні)
  Понеділок-Субота 8:30 – 17:30
  Понеділок-Субота 8:30 – 17:30
 м. Вознесенськ, вул. Лісна, 2б (район міської лікарні)

Блок-хаус в асортименті

від 72.00 ₴ /шт

Вознесенськ, вул. Лісна, 2б

Доставляємо та розвантажуємо маніпулятором (вартість розраховується окремо): Вознесенськ, Южноукраїнськ, Веселинове, Єланець, Арбузинка, Братське, Доманівка, Березівка, Коблево, Нова Одеса та весь Південь України.

? Точну ціну доставки та розгрузки порахує менеджер під час консультації по телефону!

Блок-хаус (блок-хауз, або блок хаус, англ. Block house) — струганна дошка типу вагонка, виконана у вигляді сегмента оциліндрованих колод або профільованого бруса. Призначена для внутрішньої і зовнішньої декоративної обробки приміщень і будівель.

Блок хаус (інші назви: імітація колоди, блок-хауз) — це сучасний варіант обшивальної дошки, який вже встиг стати популярним. Цей гарний матеріал поряд з євровагонкою і імітацією бруса використовується для обшивки стін, проте стіна виглядає як складені з оциліндрованих колод. На відміну від колоди, дошки сухі, не розтріскуються і практично не змінюють своєї геометрії.

Замовити і купити блок хаус можна через наш сайт, а отримавши вичерпну інформацію фахівця, Ви можете підібрати і купити весь асортимент наших матеріалів за прийнятною ціною.

Так само у нас можна придбати вагонку, імітація бруса, брус!

Як використовується: