Увага! Цей сайт більше не актуальний, робіть замовлення онлайн тут
 м. Вознесенськ, вул. Лісна, 2б (район міської лікарні)
  Понеділок-Субота 8:30 – 17:30
  Понеділок-Субота 8:30 – 17:30
 м. Вознесенськ, вул. Лісна, 2б (район міської лікарні)

Дошка будівельна з Закарпаття (сосна)

4 170 грн/м³

При замовленні від куб.м. діє знижка -3%

ціна: 3 997 грн/м³

Вознесенськ, вул. Лісна, 2б

Доставляємо та розвантажуємо маніпулятором (вартість розраховується окремо): Вознесенськ, Южноукраїнськ, Веселинове, Єланець, Арбузинка, Братське, Доманівка, Березівка, Коблево, Нова Одеса та весь Південь України.

? Точну ціну доставки та розгрузки порахує менеджер під час консультації по телефону!

Ціна на дошку Вознесенськ (Цена на доску Вознесенск) за штуку.

Розмір (ш*в) д Цiна за шт.
Дошка (100*30) 4м. 49,00 грн
Дошка (150*25) 4м. 62,00 грн
Дошка (100*30) 6м. 74,00 грн
Дошка (150*30) 4м. 74,00 грн
Дошка (150*30) 4,5м. 83,00 грн
Дошка (150*25) 6м. 92,00 грн
Дошка (150*30) 6м. 111,00 грн

Не знайшли потрібного розміру?

Пропонуємо додаткові послуги!

Назва послуги Ціна
Поперечне розпилювання (торцювання) 2,00 грн./раз
Розпуск деревини 2,00 грн./раз
Фугування деревини 5,00 грн./п.м
Фрезерування кутів 3,00 грн./п.м
Застаріння лісу 7,50 грн./п.м
Хімічна обробка лісу (від комах, цвілі, вогню) 300 грн./м³

Як використовується:

Дошка купити в Вознесенську
Ціна на дошку будівельну в залежності від властивостей деревини

В процесі будівництва або ремонту своїми руками досить часто застосовується дошка. Її сфера застосування надзвичайно широка, це воістину багатофункціональний пиломатеріал. Вона служить для зведення різних госпбудівель: альтанок, літніх душових, сараїв, будівель для тварин. Крім того, не варто забувати, що це ще й дуже популярний оздоблювальний матеріал. За допомогою дошки можна красиво обшити стіну, додавши природності і природність інтер’єру. А покривши деревину спеціальними захисними складами, можна домогтися довговічності і міцності такої обробки. Основні її переваги — естетичність, натуральність і порівняно невисока вартість дошки.

Розрізняють дошку обрізну і не обрізну.

Обрізна дошка має рівну правильну геометричну форму, її текстура гладка, оброблена. Такі дошки застосовуються для декору, оскільки естетичніше виглядають, не вимагають підготовки і швидше висихають при покритті спеціальними складами і фарбою. Чи не обрізні дошки — це більш грубий матеріал, який використовується там, де зовнішній вигляд не важливий. Крім того, вони можуть відрізнятися один від одного такими параметрами, як розміри і властивості самої деревини. Не секрет, що різні породи дерев мають різні характеристики. Тому при покупці на цей фактор потрібно звертати увагу. Цей же рада діє і в тому випадку, якщо крім дошки ви хочете купити ще брус, фанеру або інші пиломатеріали.

Де в Вознесенську можна купити обрізну дошку дешевше, ніж в будівельних гіпермаркетах

Сьогодні придбати дошки можна на будь-якій будівельній базі, яка торгує пиломатеріалами. За таким показником, як ціна, Харків вважається не дуже дорогим містом, тут завжди можна знайти будівельні матеріали, доступні кожному. Однак, якщо вам хочеться придбати дошку дешевше, ніж в будівельних гіпермаркетах, то сміливо купуйте її у нас. Ми пропонуємо різноманітний вибір обрізних і не обрізних дощок різної довжини і товщини. Якість пиломатеріалу тут висока, при цьому обійдеться він вам недорого.

Купити дошку обрізну: сама вигідна ціна в Вознесенську на будбазі PAMIR

Якщо вам необхідно купити дошку в Вознесенську недорого, то кращого місця для цього просто не знайти. База будматеріалів «PAMIR» реалізує якісні обрізні і не обрізні дошки за вигідними розцінками. Купувати їх можна поштучно, або оптом, а забрати свій товар ви зможете самостійно, або замовити з доставкою по Вознесенську.

Текст на русском

Доска купить в Вознесенске

Цена на доску строительную в зависимости от свойств древесины

В процессе строительства или ремонта своими руками довольно часто применяется доска. Её область применения чрезвычайно широка, это поистине многофункциональный пиломатериал. Она служит для возведения различных хозпостроек: беседок, летних душей, сараев, строений для животных. Кроме того, не стоит забывать, что это ещё и очень популярный отделочный материал. С помощью доски можно красиво обшить стену, добавив естественности и природности интерьеру. А покрыв древесину специальными защитными составами, можно добиться долговечности и прочности такой отделки. Основные её преимущества – эстетичность, натуральность и сравнительно невысокая стоимость доски.

Различают доску обрезную и не обрезную.

Обрезная доска имеет ровную правильную геометрическую форму, её текстура гладкая, обработанная. Такие доски применяются для декора, поскольку эстетичнее смотрятся, не требуют подготовки и быстрее высыхают при покрытии специальными составами и краской. Не обрезные доски – это более грубый материал, используемый там, где внешний вид не важен. Кроме того, они могут отличаться друг от друга такими параметрами, как размеры и свойства самой древесины. Не секрет, что разные породы деревьев обладают различными характеристиками. Поэтому при покупке на этот фактор нужно обращать внимание. Этот же совет действует и в том случае, если кроме доски вы хотите купить еще брус, фанеру или другие пиломатериалы.

Где в Вознесенске можно купить обрезную доску дешевле, чем в строительных гипермаркетах

Сегодня приобрести доски можно на любой строительной базе, торгующей пиломатериалами. По такому показателю, как цена, Харьков считается не очень дорогим городом, здесь всегда можно найти строительные материалы, доступные каждому. Однако, если вам хочется приобрести доску дешевле, чем в строительных гипермаркетах, то смело покупайте её у нас. Мы предлагаем многообразный выбор обрезных и не обрезных досок различной длины и толщины. Качество пиломатериала здесь высокое, при этом обойдётся он вам недорого.

Купить доску обрезную: самая выгодня цена в Вознесенске на стройбазе PAMIR

Если вам необходимо купить доску в Вознесенске недорого, то лучше места для этого просто не найти. База стройматериалов «PAMIR» реализует качественные обрезные и не обрезные доски по выгодным расценкам. Покупать их можно поштучно, либо оптом, а забрать свой товар вы сможете самостоятельно, либо заказать с доставкой по Вознесенску.