Увага! Цей сайт більше не актуальний, робіть замовлення онлайн тут
 м. Вознесенськ, вул. Лісна, 2б (район міської лікарні)
  Понеділок-Субота 8:30 – 17:30
  Понеділок-Субота 8:30 – 17:30
 м. Вознесенськ, вул. Лісна, 2б (район міської лікарні)

Імітація брусу

від 128.15 ₴ /шт

Вознесенськ, вул. Лісна, 2б

Доставляємо та розвантажуємо маніпулятором (вартість розраховується окремо): Вознесенськ, Южноукраїнськ, Веселинове, Єланець, Арбузинка, Братське, Доманівка, Березівка, Коблево, Нова Одеса та весь Південь України.

? Точну ціну доставки та розгрузки порахує менеджер під час консультації по телефону!

Імітація бруса — порівняно новий будівельний матеріал, який останнім часом набуває все більшого поширення. Він являє собою дерев’яний виріб, який імітує стіни, зведені з бруса. По суті це вистругані дошки, оброблені з двох сторін, а з’єднання між ними виробляється за допомогою шпунтів і пазів.
Даний будівельний матеріал є універсальним, так як він підходить для обробки як зовнішніх, так і внутрішніх стін. Стіни можуть бути зведені з будь-якого матеріалу — каменю, дерева, цегли, бетону. За конструкцією вони можуть бути і несучими, і каркасними. Найчастіше імітацію бруса застосовують для обшивки каркасних стін, отримуючи повну ілюзію того, що стіни побудовані з натурального дерев’яного бруса.

Замовити і купити імітація бруса можна через наш сайт, а отримавши вичерпну інформацію фахівця, Ви можете підібрати і купити інші пиломатеріали у виробника за прийнятною ціною.

Як використовується: