Увага! Цей сайт більше не актуальний, робіть замовлення онлайн тут
 м. Вознесенськ, вул. Лісна, 2б (район міської лікарні)
  Понеділок-Субота 8:30 – 17:30
  Понеділок-Субота 8:30 – 17:30
 м. Вознесенськ, вул. Лісна, 2б (район міської лікарні)

Фасадні роботи в Вознесенську та південному регіоні.

Компанія «Памiр Буд» надає весь комплекс фасадних  робіт в приватному будівництві. Ми готові взяти на себе всі клопоти, починаючи з підбору відповідних будівельних матеріалів для фасадів і закінчуючи монтажем фасадів. Крім того, наші фахівці можуть виконати утеплення і гідроізоляцію фасаду. З урахуванням того, що вартість будматеріалів сьогодні досить висока продовжить рости в середньостроковій перспективі, дуже важливо доручити виконання фасадних робіт досвідченим фахівцям. Не варто економити і звертатися за допомогою до сумнівних виконавців, які працюють нелегально. Не забувайте, що вартість якісного виконання в будь-якому випадку виявиться нижче, ніж витрати на погане виконання та подальше виправлення помилок.

Потрібна консультація експерта?

Ми передзвонимо за 15 хв. та проконсультуємо з усіх питань.

Чому до нас вже звернулися 2 000+ клієнтів?

Стаж роботи наших монтажників перевищує 15 років.

Це найкраще підтвердження того, що про якість послуг не варто турбуватися. Нам довіряють і приватні домовласники, і великі будівельні організації.

Робота проводиться на основі перевірених технологій.

Ми гарантуємо відповідність будівельним нормативам, тому ви можете бути впевнені — дах прослужить протягом довгого часу.

На нашому рахунку сотні завершених об’єктів.

Ви зможете наочно переконатися в професіоналізмі майстрів, ознайомившись з портфоліо. Співробітникам фірми по силам замовлення будь-якого рівня складності.

Ми готові взятися навіть за нестандартні конструкції.

Досвідчені проектувальники і монтажники впораються з будь-якими завданнями в найкоротші терміни. З нами ваші плани ніщо не порушить.

Нашi проекти:

Які матеріали для фасаду ми пропонуємо: