Увага! Цей сайт більше не актуальний, робіть замовлення онлайн тут
 м. Вознесенськ, вул. Лісна, 2б (район міської лікарні)
  Понеділок-Субота 8:30 – 17:30
  Понеділок-Субота 8:30 – 17:30
 м. Вознесенськ, вул. Лісна, 2б (район міської лікарні)

Газоблок, газобетон JU-TON (1 сорт)

від 1 280 ₴ /м³

Вартість 1-9 пал.: 2 298 грн./палета
Вартість вiд 10 пал.: 2 212 грн./палета

Вознесенськ, вул. Лісна, 2б

Доставляємо та розвантажуємо маніпулятором (вартість розраховується окремо): Вознесенськ, Южноукраїнськ, Веселинове, Єланець, Арбузинка, Братське, Доманівка, Березівка, Коблево, Нова Одеса та весь Південь України.

? Точну ціну доставки та розгрузки порахує менеджер під час консультації по телефону!

Вивантажуємо палетами:

Газоблок 1 сорт — 100*400*60072шт./палета
Газоблок 1 сорт — 200*300*60048шт./палета
Газоблок 1 сорт — 200*400*60036шт./палета

Супутні товари:

Клей для газобетона купить вознесенск

Купити газобетон, газоблок, піноблок Вознесенськ

Серед ключових напрямків нашої діяльності чільне місце займає оптовий продаж газобетону JU-TON (Ю-ТОН) в Вознесенську. У нашій організації ви можете вигідно купити газоблоки JU-TON (Вознесенськ).

Асортимент продукції включає стінові блоки, призначені для спорудження зовнішніх і внутрішніх стінових конструкцій в будівлях заввишки до 3 поверхів, влаштування перегородок, заповнення проміжків в монолітно-каркасному будівництві в якості утеплювального матеріалу.

Різноманітність газоблоків JU-TON значно збільшено і за рахунок наявності крім блочних матеріалів з рівними торцевими поверхнями, і блоків, на торцях яких сформовані захоплення типу «паз-гребінь» (містять в маркуванні «ЄВРО», наприклад, «Лайт 300 ЄВРО», « СОЛИД 600 ЄВРО »та інші), що полегшують укладання, що збільшують надійність зчеплення з вертикальним швах і їх теплоізоляційні властивості, що знижують загальний обсяг застосовуваних клейових сумішей (для вертикальних швів з пазогребневих з’єднанням клей можна не використовувати зовсім).

Про виробника газобетону JU-TON
Потужності, задіяні для випуску газобетону Ю-ТОН, розташовані в Миколаївській області (місто Вознесенськ), належать компанії ТОВ «Юпітер», заснованої в 1992 році, і представлені заводом «JU-TON», де налагоджено масштабне виробництво пористого автоклавного бетону (близько 300 тис. м³ на рік) для будівництва стін практично всіх існуючих типів. Висока якість продукції забезпечується застосуванням сучасного високоточного обладнання німецької фірми WKB Systems, що передбачає значну ступінь збільшення автоматизації технологічного процесу.

Важливе значення має серйозний досвід працюючого на підприємстві персоналу і наявність своєї сертифікованої лабораторії, що забезпечує ретельний багаторівневий контроль всіх сировинних матеріалів і готової продукції для повної відповідності газоблоків Ю-ТОН українським нормативним будівельним вимогам. Все сировину і виготовлені з нього компоненти для створення газобетону JU-TON повністю отримані на території України. Підприємство вигідно виділяється швидким виконанням замовлень і чудовим співвідношенням між ціною і якістю продукції.

Основні переваги газоблоків JU-TON
Вироблений на заводі «JU-TON» газобетон відрізняють: чудові теплоізоляційні та звукоізоляційні властивості, зручність операцій з блоками в процесі транспортування і будівництва, можливість скорочення витрат на оздоблювальні роботи, а також екологічність і пристойна вогнестійкість. З огляду на перелічені вище і багато інших властивостей газобетону Ю-ТОН, зокрема довговічність конструкцій з нього, їх надійність і безпеку, можна з упевненістю сказати, що це ефективний будівельний матеріал за оптимальною ціною. Для порівняння, наприклад, вартість стін з керамічної або силікатної цегли значно вище, ніж газобетонних.

Що цілком закономірно, адже, на відміну від газобетонних, цегляні стіни повинні бути явно товщі, відчутно важче, їх складніше обробляти. Природно, крім вартості, важливе значення має і збільшення швидкості будівництва, що є також є очевидною перевагою газоблоків JU-TON перед іншими стіновими будматеріалами.

Варто згадати, що в Вознесенську з газобетону JU-TON, як і з інших газобетонів, при правильному підборі матеріалів, можна будувати одношарові зовнішні стіни без додаткового утеплення з мінімумом обробки, які будуть повністю відповідати вимогам нормативів до теплоізоляції будівель щодо встановлених значень опору теплопередачі (для Миколаївській області — 2,8 м² · К / Вт).

Газоблоки Ю-ТОН з великою різноманітністю як по щільності, так і по великому вибору розмірних параметрів зручні для зведення стін з характеристиками придатними не тільки по товщині, але і по впливу, що чиниться на фундамент. Купити JU-TON в Вознесенську можна зв’язавшись з нами за телефонами або електронною поштою, вказаними на сайті. У нас є доставка газобетону JU-TON по Вознесенську або в будь-яке місто Миколаївської області.

Часті питання про газоблоки, газобетон

✅ Які ціни на газоблоки, газобетон ?
На газоблок ціна від 1 250грн/м³.
☎️ Як замовити газоблоки, газобетон ?
Щоб замовити газоблоки, газобетон на pamir.mk.ua скористайтесь зручним і функціональним меню платформи натиснувши «Замовити товар» на потрібному товарі.
✏️ Які умови доставки газоблоку, газобетону ?
?ДОСТАВЛЯЄМО ТА ВИВАНТАЖУЄМО МАНІПУЛЯТОРОМ: Вознесенськ, Южноукраїнськ, Веселинове, Єланець, Арбузинка, Братське, Доманівка, Березівка, Нова Одеса та iншi.

Текст на русском

Купить газобетон, газоблок, пеноблок Вознесенск

Среди ключевых направлений нашей деятельности видное место занимает оптовая продажа газобетона JU-TON (Ю-ТОН) в Вознесенске. В нашей организации вы можете выгодно купить газоблоки JU-TON (Вознесенск).

Ассортимент продукции включает стеновые блоки, предназначенные для сооружения наружных и внутренних стеновых конструкций в зданиях высотой до 3 этажей, устройства перегородок, заполнения промежутков в монолитно-каркасном строительстве в качестве утепляющего материала.

Разнообразие газоблоков JU-TON значительно увеличено и за счет наличия помимо блочных материалов с ровными торцевыми поверхностями, и блоков, на торцах которых сформированы захваты типа «паз-гребень» (содержат в маркировке «ЕВРО», например, «Лайт 300 ЕВРО», «СОЛИД 600 ЕВРО» и другие), облегчающие укладку, увеличивающие надежность сцепления по вертикальным швам и их теплоизоляционные свойства, снижающие общий объем применяемых клеевых смесей (для вертикальных швов с пазогребневым соединением клей можно не использовать совсем).

О производителе газобетона JU-TON

Мощности, задействованные для выпуска газобетона Ю-ТОН, расположены в Николаевской области (город Вознесенск), принадлежат компании ООО «Юпитер», основанной в 1992 году, и представлены заводом «JU-TON», где налажено масштабное производство ячеистого автоклавного бетона (порядка 300 тыс. м³ в год) для строительства стен практически всех существующих типов. Высокое качество продукции обеспечивается применением современного высокоточного оборудования германской фирмы WKB Systems, предусматривающего значительную степень увеличения автоматизации технологического процесса.

Немаловажное значение имеет серьезный опыт работающего на предприятии персонала и наличие своей сертифицированной лаборатории, обеспечивающей тщательный многоуровневый контроль всех сырьевых материалов и готовой продукции для полного соответствия газоблоков Ю-ТОН украинским нормативным строительным требованиям. Всё сырье и изготовленные из него компоненты для создания газобетона JU-TON полностью получены на территории Украины. Предприятие выгодно выделяется быстрым выполнением заказов и превосходным соотношением между ценой и качеством продукции.

Основные преимущества газоблоков JU-TON

Производимый на заводе «JU-TON» газобетон отличают: замечательные теплоизоляционные и звукоизолирующие свойства, удобство операций с блоками в процессе транспортировки и строительства, возможность сокращения затрат на отделочные работы, а также экологичность и приличная огнестойкость. Учитывая перечисленные выше и многие другие свойства газобетона Ю-ТОН, в частности долговечность конструкций из него, их надежность и безопасность, можно с уверенностью сказать, что это эффективный строительный материал по оптимальной цене. Для сравнения, к примеру, стоимость стен из керамического или силикатного кирпича значительно выше, чем газобетонных.

Что вполне закономерно, ведь, в отличие от газобетонных, кирпичные стены должны быть явно толще, ощутимо тяжелее, их сложнее отделывать. Естественно, помимо стоимости, важное значение имеет и увеличение скорости строительства, что является также является очевидным преимуществом газоблоков JU-TON перед другими стеновыми стройматериалами.

Стоит упомянуть, что в Вознесенске из газобетона JU-TON, как и из других газобетонов, при правильном подборе материалов, можно строить однослойные наружные стены без дополнительного утепления с минимумом отделки, которые будут полностью соответствовать требованиям нормативов к теплоизоляции зданий в отношении установленных значений сопротивления теплопередаче (для Николаевской области — 2,8 м²·К/Вт).

Газоблоки Ю-ТОН с большим разнообразием как по плотности, так и по большому выбору размерных параметров удобны для возведения стен с характеристиками подходящими не только по толщине, но и по воздействию, оказываемому на фундамент. Купить JU-TON в Вознесенске можно связавшись с нами по телефонам или электронной почте, указанным на сайте. У нас есть доставка газобетона JU-TON по Вознесенску или в любой город Николаевской области.