Увага! Цей сайт більше не актуальний, робіть замовлення онлайн тут
 м. Вознесенськ, вул. Лісна, 2б (район міської лікарні)
  Понеділок-Субота 8:30 – 17:30
  Понеділок-Субота 8:30 – 17:30
 м. Вознесенськ, вул. Лісна, 2б (район міської лікарні)

Монтаж покрівлі в Вознесенську та Південному регіоні.

Проектування, замір, прорахунок і будівництво покрівлі потребують професійного підходу, оскільки помилки на якомусь етапі можуть обійтися досить дорого. Фахівці  торгово-будівельної компанія Pamir безкоштовно проконсультують з будь-яких питань, пов’язаних з монтажем покрівлі. У нас Ви можете замовити монтаж покрівлі як з елітних матеріалів, так і з більш простих і недорогих варіантів. Але який би покрівельний матеріал для даху Ви не обрали, ми гарантуємо його якість і високій рівень виконання поставлених завдань!

Торгово-будівельна компанія «Pamir» працює над проектами різного рівня складності, надаючи повний спектр послуг на покрівельні роботи.

Потрібна консультація експерта?

Ми передзвонимо за 15 хв. та проконсультуємо з усіх питань.

Які послуги монтажу покрівлі ми виконуємо?

Які проблеми ми вирішуємо?

house
 1. Замовники часто стикаються з некваліфікованими майстрами, лише на словах обіцяють якісну установку. В результаті їх безвідповідального підходу недотримання термінів не дає втілитися планам.

 2. Крім того, низька якість обраних матеріалів може стати причиною зменщення сроку служби эксплуатації конструкції, погіршення її естетичних характеристик за дуже малий проміжок часу, або взагалі призвести до його обрушення.

 3. Непомірне роздування кошторису, або навпаки зменщування його, що в підсумку змушує замовника доплачувати за певні матеріали, які свідомо не врахував недобросовісний «майстер».

Кращий вихід — відразу вибрати надійного виконавця, якому можна довірити виконання складного завдання.

Чому до нас вже звернулися 2 000+ клієнтів?

Стаж роботи наших монтажників перевищує 15 років.

Це найкраще підтвердження того, що про якість послуг не варто турбуватися. Нам довіряють і приватні домовласники, і великі будівельні організації.

Робота проводиться на основі перевірених технологій.

Ми гарантуємо відповідність будівельним нормативам, тому ви можете бути впевнені — дах прослужить протягом довгого часу.

На нашому рахунку сотні завершених об’єктів.

Ви зможете наочно переконатися в професіоналізмі майстрів, ознайомившись з портфоліо. Співробітникам фірми по силам замовлення будь-якого рівня складності.

Ми готові взятися навіть за нестандартні конструкції.

Досвідчені проектувальники і монтажники впораються з будь-якими завданнями в найкоротші терміни. З нами ваші плани ніщо не порушить.

Чекаємо на Вас вже сьогодні!

Ми гарантуємо, що установка покрівлі буде завершена точно за графіком. Ціна монтажу даху складається з багатьох параметрів, і ви зможете заздалегідь задати всі питання, визначивши кращий варіант. Звернувшись до нас, ви зможете швидко вирішити питання з установкою покрівельної системи: фахівці не тільки проведуть повний цикл робіт — вони допоможуть з вибором і закупівлею будівельних матеріалів. Готова покрівля на багато років стане надійним захистом для вашого будинку, забезпечуючи тепло і затишок. Зателефонуйте нам і зробіть замовлення!

Потрібна консультація експерта?

Ми передзвонимо за 15 хв. та проконсультуємо з усіх питань.

Наші проекти:

Які матеріали для покрівлі ми пропонуємо:

Текст на русском

Монтаж кровли в Вознесенске и Южном регионе.

Проектирование, замер, просчет и строительство кровли требуют профессионального подхода, поскольку ошибки на каком-либо этапе могут обойтись довольно дорого. Специалисты торгово-строительной компания Pamir бесплатно проконсультируют по любым вопросам, связанных с монтажом кровли. У нас Вы можете заказать монтаж кровли как из элитных материалов, так и из более простых и недорогих вариантов. Но какой бы кровельный материал для крыши Вы не выбрали, мы гарантируем его качество и высокий уровень выполнения поставленных задач!

Торгово-строительная компания «Pamir» работает над проектами различного уровня сложности, предоставляя полный спектр услуг на кровельные работы.

Какие проблемы мы решаем?

 1. Заказчики часто сталкиваются с неквалифицированными мастерами, только на словах обещают качественную установку. В результате их безответственного подхода несоблюдение сроков не дает воплотиться планам.
 2. Кроме того, низкое качество выбранных материалов может стать причиной уменьшения срока службы эксплуатации конструкции, ухудшения ее эстетических характеристик за очень малый промежуток времени, или вообще привести к его обрушения.
 3. Непомерное раздувание сметы, или наоборот зменщування его, что в итоге заставляет заказчика доплачивать за определенные материалы, которые заведомо не учел недобросовестный «мастер».
 4. Лучший выход — сразу выбрать надежного исполнителя, которому можно доверить выполнение сложного задания.

Почему к нам уже обратились 2 000+ клиентов?

 1. Стаж работы наших монтажников более 15 лет.
 2. Это лучшее подтверждение того, что о качестве услуг не стоит беспокоиться. Нам доверяют и частные домовладельцы, и крупные строительные организации.
 3. Работа проводится на основе проверенных технологий.
 4. Мы гарантируем соответствие строительным нормативам, поэтому вы можете быть уверены — крыша прослужит в течение долгого времени.

На нашем счету сотни завершенных объектов.

Вы сможете наглядно убедиться в профессионализме мастеров, ознакомившись с портфолио. Сотрудникам фирмы по силам заказа любого уровня сложности.

Мы готовы взяться даже за нестандартные конструкции.
Опытные проектировщики и монтажники справятся с любыми задачами в кратчайшие сроки. С нами ваши планы ничто не нарушит.

Ждем Вас уже сегодня!
Мы гарантируем, что установка кровли будет завершена точно по графику. Цена монтажа крыши складывается из многих параметров, и вы сможете заранее задать все вопросы, определив лучший вариант. Обратившись к нам, вы сможете быстро решить вопрос с установкой кровельной системы: специалисты не только проведут полный цикл работ — они помогут с выбором и закупкой строительных материалов. Готова кровля на много лет станет надежным защитой для вашего дома, обеспечивая тепло и уют. Позвоните нам и сделайте заказ!