Увага! Цей сайт більше не актуальний, робіть замовлення онлайн тут
 м. Вознесенськ, вул. Лісна, 2б (район міської лікарні)
  Понеділок-Субота 8:30 – 17:30
  Понеділок-Субота 8:30 – 17:30
 м. Вознесенськ, вул. Лісна, 2б (район міської лікарні)
[rev_slider alias=»metallo_posluga»]

Монтаж металоконструкцій

Торгово-будівельна компанія Pamir пропонує комплекс послуг, в який входить проектування, виробництво і монтаж металевих конструкцій різного призначення. Кваліфікований штат фахівців дозволяє виконувати збірку в стислі терміни із забезпеченням високої надійності і безпеки споруди.

[icon_timeline tl_animation=»tl-animation-slide-up»][icon_timeline_sep time_sep_title=»Етапи монтажу металоконструкцій» font_size=»desktop:28px;»][icon_timeline_item time_title=»Попередній.»]На місце будівництва об’єкта виїжджає фахівець для ознайомлення з ділянкою. Якщо монтаж включає в себе закладку фундаменту для металоконструкції, проводиться оцінка рельєфу майданчика, особливостей її грунту, вартості додаткових робіт. Оцінюються шляхи під’їзду вантажного транспорту та спеціальної техніки. При наявності готового фундаменту для металевої конструкції перевіряється його якість і загальний стан.[/icon_timeline_item][icon_timeline_item time_title=»Розрахунковий.»]На основі отриманих даних проводиться підбір необхідної вантажної техніки для монтажу і перевезення матеріалів до місця будівництва. Якщо готова основа має недостатньо рівну поверхню, визначається обсяг робіт по її вирівнюванню. При відсутності фундаменту розробляється його проект. При цьому розцінки на монтаж металоконструкцій і загальна вартість робіт збільшуються.[/icon_timeline_item][icon_timeline_item time_title=»Закладка фундаменту.»]Вона необхідна в тому випадку, коли відсутня основа для металоконструкції. Фундамент закладається відповідно до розробленого проекту, в цьому випадку вартість робіт буде трохи вище. І в процесі його облаштування, і протягом усього монтажу контролюється стан горизонтальній площині, на яку будуть встановлені вертикальні конструкції.[/icon_timeline_item][icon_timeline_item time_title=»Підготовчий.»]На місці монтажу облаштовуються проходи, майданчики для роботи на висоті, організовуються місця для складування, встановлюється необхідна техніка – крани, підйомники тощо Вживаються заходи для забезпечення безпеки складальних робіт.[/icon_timeline_item][icon_timeline_item time_title=»Монтажні роботи.»]Перед установкою несучих металоконструкцій площину фундаменту очищається. Вантажопідйомний механізм, за допомогою якого опори встановлюються на необхідне місце, повинен відповідати їх вазі. Балки відразу ж фіксуються гайками на анкерних болтах. Елементи закріплюються з точним дотриманням вертикального або горизонтального положення.[/icon_timeline_item][/icon_timeline]

Як формуються розцінки на монтаж металоконструкцій?

Спрогнозувати розцінки на монтаж металоконструкції самостійно практично неможливо. Це завдання компанії, що працюють у сфері монтажу та демонтажу металоконструкцій, вирішують кожен по-своєму.

При формуванні розцінок на монтаж металоконструкцій враховується кілька моментів: обсяг і час виконання робіт, складність виконання монтажу металоконструкцій і виду монтажно-будівельних робіт. Більш конкретні розцінки на монтаж металоконструкцій можна буде отримати після оцінки об’єкта нашим фахівцем.

Грамотно організувавши підготовку і проведення робіт, правильно склавши розцінки на монтаж металоконструкції, ми заощадимо ваш час і гроші, і постараємося зробити нашу співпрацю приємним, щоб викликати у вас бажання звернутися до нас ще не один раз.

Замовленя монтажу металоконструкцій:

Щоб замовити послуги монтажу металевих конструкцій в торгово-будівельній компанії Pamir, залиште заявку на сайті і наші менеджери незабаром зв’яжуться з Вами. При розрахунку загальної суми враховується також транспортування. Тому ціна монтажу металоконструкцій в Вознесенську буде трохи нижче, ніж при зведенні такої ж будівлі за межами міста.

Потрібна консультація експерта?

Ми передзвонимо за 15 хв. та проконсультуємо з усіх питань.