Увага! Цей сайт більше не актуальний, робіть замовлення онлайн тут
 м. Вознесенськ, вул. Лісна, 2б (район міської лікарні)
  Понеділок-Субота 8:30 – 17:30
  Понеділок-Субота 8:30 – 17:30
 м. Вознесенськ, вул. Лісна, 2б (район міської лікарні)
[rev_slider alias=»banner_okna_black»]

Монтаж вікон та дверей ПВХ

Безкоштовний виїзд на замір вікон, а також засклення балконів, замір дверей, гаражних воріт та ролетних систем. Виклик замірника для монтажу — це гарантія точного заміру конструкції, врахування всіх нюансів архітектури та типу будинку, побажань замовника, експертні рекомендації та підбір оптимального типу профільних систем. Тільки правильний замір будь-якої конструкції та професійний монтаж може гарантувати надійність, практичність та функціональність готової продукції та подальшої її експлуатації.

Переваги виклику нашого замірника на об’єкт:

 • Точний замір;
 • Повна консультація по питаннях щодо нашої продукції;
 • Врахування всіх побажань клієнта;
 • Надання повної інформації про особливості різних типів вікон (балконів, дверей, гаражних воріт, захисних ролет), матеріалів, а також особливості конструкцій;
 • Підбір оптимального варіанту відкривання вікон, а також виду скління;

Все це можливо за однієї умови: вам необхідно лише оформити заявку на замір!

Виклик замірника на об'єкт:

ми бережемо ваш час та гроші!

Правильна установка пластикових вікон

Тривалий термін служби і надійність пластикових вікон забезпечуються не тільки завдяки використанню в їх виробництві високоякісних сертифікованих матеріалів, але і за рахунок дотримання всіх будівельних норм і відповідних ГОСТів при монтажі:

ДСТУ Б В.2.6 — 79:2009 (переглянути)
ДСТУ Б В.2.6 — 15:2011 (переглянути)
ДСТУ Н Б В.2.6 — 146:2010 (переглянути)

При правильному догляді за вікнами після установки у вас ніколи не виникне проблем з ними. Крім того, у вас є можливість продовжити гарантію до 10 років і жити спокійно, не думаючи про те, що з вашими вікнами може щось трапиться.

Безумовно, найважливішу роль в тому, наскільки ви будете задоволені новими вікнами, грає майстерність монтажників. В торгово-будівельній компанії Pamir кожен майстер – кваліфікований монтажник. Ціни на монтаж вікон залежать від розмірів виробу і складності роботи.

Монтажу нових вікон зазвичай передує демонтаж старих. Звичайно ж, ми розуміємо, наскільки важко жити в будинку без вікон, нехай навіть зовсім недовго. Тому роботи проводяться за спеціально складеним графіком, що дозволяє закінчити приготування до монтажу вікон в найкоротші терміни.

Навіть в зимових умовах наша компанія проводить монтаж вікон ПВХ по ДСТУ з використанням спеціальних матеріалів, розрахованих на застосування при негативній температурі, без шкоди для якості установки. При цьому в процесі монтажу віконний отвір залишається відкритим не більше 20 хвилин, і вимерзання приміщення не відбувається.

Зверніть увагу, що після узгодження термінів проведення монтажу вікон слід правильно підготувати свою житлову площу!

Як правильно підготуватися до монтажу вікон:

 • Якщо ви живете в багатоквартирному будинку, попередьте своїх сусідів про те, що у вас буде проводитися монтаж вікон. Шуму перфоратора при монтажі уникнути не вдасться.
 • Узгодьте час доставки готових вікон ПВХ з менеджером і заздалегідь підготуйте місце в квартирі, де можна буде помістити ваші вікна так, щоб вони не заважали вам до приїзду монтажної бригади.
 • В процесі монтажу будівельне сміття збирається в мішки і виноситься на сходовий майданчик. Передбачте на сходовій клітці місце для складання будівельного сміття і старих вікон.
 • Звільніть простір від предметів меблів для проходу до віконних прорізів і проведення робіт. Наші фахівці проводять монтаж дуже охайно, тим не менш, ми рекомендуємо накрити плівкою меблі, розташовану в безпосередній близькості від віконних прорізів (не накривайте газетами або тканиною, так як вони можуть деформуватися і зрушуватися, залишаючи поверхню незахищеною), і прибрати предмети, які б’ються.
 • Повністю звільніть вікно, зніміть штори.
 • Сплануйте свій час так, щоб під час прийому та монтажу вікон ви або хтось із ваших родичів могли залишитися вдома.

Догляд за вікнами ПВХ після монтажу

Навіть найякісніші вікна після монтажу по ДСТУ рано чи пізно можуть зіпсуватися, якщо за ними неправильно доглядати. Сервісна служба компанії PAMIR може взяти на себе догляд за вашими ПВХ-вікнами. Ми також можемо запропонувати готову «аптечку», в яку входять всі необхідні засоби догляду за пластиковими вікнами:

 • Олівець для догляду за гумовими ущільнювачами;
 • Поліроль для догляду за поверхнями ПВХ профілів;
 • Масло для тертьових механізмів віконої конструкції, щоб запеспечити плавнисть роботи фурнітури, безшумність замків.

Потрібна консультація експерта?

Ми передзвонимо за 15 хв. та проконсультуємо з усіх питань.

Які матеріали ПВХ ми пропонуємо: