Увага! Цей сайт більше не актуальний, робіть замовлення онлайн тут
 м. Вознесенськ, вул. Лісна, 2б (район міської лікарні)
  Понеділок-Субота 8:30 – 17:30
  Понеділок-Субота 8:30 – 17:30
 м. Вознесенськ, вул. Лісна, 2б (район міської лікарні)

Вознесенськ, вул. Лісна, 2б

Доставляємо та розвантажуємо маніпулятором (вартість розраховується окремо): Вознесенськ, Южноукраїнськ, Веселинове, Єланець, Арбузинка, Братське, Доманівка, Березівка, Коблево, Нова Одеса та весь Південь України.

? Точну ціну доставки та розгрузки порахує менеджер під час консультації по телефону!

Види покрівельних матеріалів для дахів: порівнюємо і вибираємо кращий

При будівництві заміського будинку, котеджу, дачі перед будь-яким власником постає питання про вибір покрівельних матеріалів. На ринку вони представлені в достатку, і кожен виробник запевняє, що його товар — найкращий. Ми вирішили об’єктивно проаналізувати матеріали для покрівлі, найчастіше використовувані в малому будівництві.

Розглянемо основні види покрівельних матеріалів для даху, неупереджено оцінимо їх переваги та недоліки і, нарешті, виберемо кращі типи покриттів по найбільш важливим ознаками.

Про що потрібно знати, купуючи покрівельний матеріал

Вибір матеріалу для покрівлі залежить від безлічі факторів.

  • Перш за все це сумарні навантаження на покрівлю. Вона повинна витримувати масу опадів (снігу) і вплив вітру. Вага самого покриття слід підбирати таким чином, щоб не виникало надлишкового навантаження на кроквяну систему.
  • Не менше значення мають експлуатаційні характеристики матеріалу: довговічність, механічна міцність, корозійна стійкість, пожежна безпека.
  • На вибір матеріалу для покрівлі будинку впливає конфігурація даху. Не всяке покриття підходить для облицювання поверхонь складної геометричної форми.
  • Призначення будівлі також визначає тип покриття. Для житлового будинку першорядну роль відіграє довговічність, а у випадку з господарської будівництвом в пріоритеті буде економія.
  • Ціна — це наступний фактор, що впливає на вибір матеріалу покрівлі. Вона, в свою чергу, складається з вартості самого покриття і витрат на його монтаж.
  • Естетичний аспект вибору покрівельного матеріалу для даху також потрібно брати до уваги.

Розглянемо найбільш часто використовувані види сучасних покрівельних матеріалів.

Листові покрівельні покриття

Головні переваги листових покрівельних матеріалів — простота монтажу і, як наслідок, порівняно недорога укладання. Зворотний бік медалі — листи неможливо використовувати для облицювання покрівель складної конфігурації, наприклад, з башточками, залишається велика кількість відходів при монтажі.

Металочерепиця

– Це листи з оцинкованої сталі з двостороннім полімерним покриттям, малюнок і рельєф поверхні яких імітують натуральну черепицю. Металочерепиця універсальна: її використовують при будівництві будь-яких малоповерхових будівель.

Цей матеріал можна укладати навіть поверх старої покрівлі. Але при цьому кут нахилу даху при облицюванні повинен бути не менше 12 °. Термін служби покрівельного покриття з металочерепиці — близько 15-ти років. Безперечні плюси даного матеріалу — простота монтажу, механічна міцність, пожежна безпека, відносно невисока вартість, широка гама кольорів і фактур полімерного покриття.

Головний мінус металочерепиці — практично повна відсутність шумоізоляції.

Фальцева покрівля

Фальц називається особливий тип замикаються з’єднань металевих елементів, з яких виконується даний тип покрівлі. Кріплення здійснюється не цвяхами, а за рахунок спеціальних загинів по краях листа.

Технологія монтажу крівлі досить складна. Покрівля такого типу дуже надійна і довговічна, повністю виключає протікання, підходить для будь-яких типів дахів та естетично виглядає.

Недоліки крівлі — низька шумоізоляція, висока тепло- і електропровідність.

Профнастил

Являє собою гофровані сталеві листи з кольоровим покриттям або оцинковкой. Профіль їх може бути різним.

Листи профнастилу легко монтуються на обрешітку і з’єднуються між собою. Переваги матеріалу ті ж, що і у металочерепиці: міцність, малу вагу, доступна вартість.

З недоліків же, крім відсутності звукоізоляції, згадаємо досить невисокі декоративні якості.

Шифер

Традиційний шифер виготовляється з цементу з додаванням азбестових волокон. Листи можуть бути плоскими і хвилястими, незабарвленими і кольоровими. Незважаючи на різноманіття покрівельних матеріалів для даху, позиції шиферу на будівельному ринку як і раніше міцні. Його застосовують для облицювання покрівель будівель всіх типів і призначень. Мінімальний кут нахилу даху при монтажі шиферних листів — 12 °. Термін служби такого покриття — 20-30 років. Шиферну покрівлю має низку плюсів: окрім простоти укладання, це невисока ціна, пожежна безпека, хороша електро- і звукоізоляція. Але і мінуси покриття досить істотні.

Перш за все, це небезпечність для здоров’я — асбест вважається канцерогенним, а також крихкість і велику вагу.

Покрівельні штучні матеріали

Представляють собою окремі невеликі елементи, які при стикуванні утворюють полотно покрівлі. Це кращі матеріали для покрівлі дахів нестандартних конфігурацій. При облицюванні штучним матеріалом практично не утворюється відходів.

М’яка бітумна черепиця

Це основа з склополотна з двостороннім покриттям з бітуму поліпшеною теплостойкости. На зовнішню поверхню нанесений шар базальтового грануляту, що надає схожість з натуральною черепицею. Цей м’який покрівельний матеріал підходить для даху будь-якої форми, включаючи куполоподібну, з мінімальним ухилом 12 °.

Модулі, покладені внахлест, спікається при високій температурі, що гарантує захист від протікання. Технологія монтажу проста і не вимагає застосування спеціальних інструментів, але укладання повинна здійснюватися на суцільне підставу. Плюсів у м’якої черепиці безліч. Вона дуже легка, стійка до атмосферних впливів, грибку, хімічних агентів, забезпечує прекрасну тепло- та звукоізоляцію, вологозахист, витримує вітрові навантаження і температурні перепади.

При облицюванні покрівель бітумною черепицею майже не утворюється відходів. По декоративних же характеристикам цей матеріал, мабуть, не поступається керамічному прототипу. Що стосується мінусів, то головний з них — необхідність суворо дотримуватися технологію монтажу, щоб уникнути деформації плиток.

Спікання листів ускладнює частковий ремонт.

Замовляйте будь-який з цих матеріалів від передових європейських виробників у офіційного дилера в Миколаївський області торгово-будівельної компанії PAMIR!

Текст на русском

Виды кровельных материалов для крыш: сравниваем и выбирает лучший

При строительстве загородного дома, коттеджа, дачи перед любом владельцем встает вопрос о выборе кровельных материалов. На ринку они представлены в изобилии, и КАЖДЫЙ производитель уверяет, что его товар — самый лучший. Мы решили объективно проанализировать материалы для кровли, зачастую використовувани в малом строительстве.

Рассмотрим основные виды кровельных материалов для крыши, беспристрастно оценим их Преимущества и Недостатки И, наконец, Выберите Лучшие типы покрытий по наиболее важливим признаку.

О чем нужно знать, выбирая кровельный материал

Выбор материала для кровли зависит от множества факторов.

Прежде всего это суммарные НАГРУЗКИ на кровлю. Она должна витримувати массу осадков (снега) и Влияние ветра. Вес самого покрытия следует подбирать таким образом, Чтобы не возникали избыточной нагрузки на стропильную систему.
Или не меньшее значение име ют эксплуатационные характеристики материала: долговечность, механическая прочность, коррозионная стойкость, пожарная безопасность.
На выбор материала для кровли дома влияет конфигурация крыши. Или не всякое покрытие Подходит для облицовки поверхностей сложной геометрической формы.
Назначение здания також определяет тип покрытия. Для жилого дома первостепенную роль играет долговечность, а в случае с хозяйственной постройкой в ​​приоритеты будет экономия.
Цена — это Следующий фактор, что влияет на выбор материала кровли. Она, в свою очередь, состоит из стоимости самого покрытия и расходов на его монтаж.
Эстетический аспект Выборы кровельного материала для крыши також нужно принимать во внимание.

Рассмотрим наиболее часто використовувани виды современных кровельных материалов.

Листовые кровельные покрытия

Главные Преимущества листовых кровельных материалов — простота монтажа и, как следствие, сравнительно недорогая заключения. Обратная сторона медали — письма нельзя использовать для облицовки кровель сложной конфигурации, например, с башточками, остается Обилие отходов при монтаже.

Металлочерепица

— Это письма с оцинкованной стали с двусторонним полимерным покрытие, Рисунок и рельеф поверхности которых имитируют натуральную черепицу. Металлочерепица универсальна: ее Используют при строительстве любых малоэтажных зданий.

Этот материал можно укладывать даже поверх старой кровли. Но при этом угол наклон крыши при облицюванни должен быть не менее 12 °. Срок службы кровельного покрытия из металлочерепицы — около 15 лет. Несомненные плюсы данного материала — простота монтажа, механическая прочность, пожарная безопасность, относительно невисока СТОИМОСТЬ, широкая гамма цветов и фактур полимерного покрытия.

Главный минус металлочерепицы — практически полное отсутствие шумоизоляции.

фальцевая кровля

Фальц называется Особый тип замикаються соединений металлических элементов, из которых виконуеться Сейчас тип кровли. Крепление осуществляется НЕ Гвоздь, а за счет специального отряда по краям листа.

Технология монтажа кровли Достаточно складная. Кровля такого типа очень Надежная и долговечная, Полностью виключае протекания, Подходит для любых типов крыш и эстетического Выглядит.

Недостатки кровли — низкая шумоизоляция, высокая тепло- и электропроводность.

Профнастил

Представляет собой гофрированные стальные листы с цветным покрытия или оцинковкой. Профиль их может быть разной.

Листы профнастила легко монтируются на обрешетку и соединяются между собой. Преимущества материала те же, что и в металлочерепицы: прочность, малый вес, доступная СТОИМОСТЬ.

Из недостатков же, кроме отсутствия звукоизоляции, вспомним Достаточно невисоки декоративные качества.

шифер

Традиционно шифер изготавливается из цемента с Добавление асбестовых волокон. Письма могут быть плоскими и хвилястими, незабарвленими и цветной. Невзирая на многообразие кровельных материалов для крыши, позиции шифера Строительные прайсы как и Ранее крепкие. Его применяют для облицовки кровель зданий всех типов и назначения. Минимальный угол наклон крыши при монтаже шиферных листов — 12 °. Срок службы такого покрытия — 20-30 лет. Шиферные кровлю имеет низкую плюсов: кроме простоты укладки, это невисока цена, пожарная безопасность, хорошая электро- и звукоизоляция. Но и минусе покрытия Достаточно существенные.

Прежде всего, это опасность для здоровья — асбест считается канцерогенным, а також крихкисть и большой вес.

Кровельные искусственные материалы

Представляются собой ОТДЕЛЬНЫЕ небольшие элементы, которые при стыковка образуют полотно кровли. Это Лучшие материалы для кровли крыш нестандартных конфигураций. При облицюванни искусственных материалом практически НЕ образуется отходов.

Мягкая битумная черепица

Это основа из стеклохолста с двусторонним покрытия из битума улучшенной теплостойкости. На наружную поверхность нанесен слой базальтового гранулята, что придает сходство с натуральной черепицей. Этот мягкий кровельный материал Подходит для крыши любой формы, включающие куполообразную, с минимальным уклона 12 °.